Ogrzewanie elektryczne – podłogowe Heat Decor

Ogrzewanie elektryczne
marki Heat Decor

Czołowy polski producent folii grzewczych, mat i promienników podczerwieni.

Ogrzewanie podczerwienią to domena marki HeatDecor. Grzejniki elektryczne Heat Decor dają ciepło dla tysięcy rodzin w Polsce i na całym świecie.

O producencie

Heat Decor sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji i projektowaniu nowoczesnych systemów grzewczych na podczerwień. Swoje produkty kierujemy do branż przemysłowych oraz osób prywatnych w budownictwie mieszkaniowym.

Długoletnia gwarancja jakości

Wysoka jakość w połączeniu z naszym doświadczeniem oraz autorską technologią pozwala nam zagwarantować długoletnią i bezawaryjną pracę wszystkich systemów grzewczych.

Specjalizacja w ogrzewaniu foliami grzewczymi

Folie grzewcze Heat Decor to nasze autorskie produkty. Zwiększona wydajność na przestrzeni lat świadczy o doświadczeniu, które w tej branży jest najważniejsze.

Zestaw folii grzewczej Heat Decor

przeznaczony jest do elektrycznego ogrzewania podłogowego i ściennego pomieszczeń.  Zestawy folii grzewczej posiadają podstawowy asortyment do wykonania instalacji ogrzewania na podczerwień. Zestawy folii grzewczej występują w wariantach różniących się powierzchnią folii grzewczej oraz ilością asortymentu instalacyjnego dobieranego do powierzchni folii. Przygotowane zestawy folii grzewczych Heat Decor umożliwiają szybki i wygodny dobór niezbędnych materiałów do instalacji ogrzewania podłogowego oraz ściennego w pomieszczeniu.

HeatDecor

Folie grzewcze

Celem naszej działalności jest wdrożenia innowacyjnych technologii ogrzewania podczerwienią w miejscach gdzie jest zapotrzebowanie na ciepło. Dzięki ciągłemu postępowi technologicznemu oraz rozwijającej sie produkcji oferujemy dostęp do nowoczesnego ogrzewania, które postępowo wypiera konwencjonalne metody grzewcze.

Efektywność, niskie koszty eksploatacji oraz komfort ogrzewania systemami Heat Decor stawia naszą firmę jako kompetentnego partnera w sektorze ogrzewnictwa.

Sklep On-line