Wyróżnienia i Certyfikaty

EnSky Fotowoltaika Opole – laureat nagrody „Orły Instalatorstwa” co roku!

Jesteśmy dumni i zaszczyceni, że nasza firma, EnSky Fotowoltaika Opole, została uhonorowana prestiżową nagrodą „Orły Instalatorstwa” co roku. To uznanie dla naszych wysiłków, poświęcenia i pasji w dziedzinie fotowoltaiki.

Nagroda „Orły Instalatorstwa” jest prestiżowym wyróżnieniem przyznawanym najlepszym firmom instalatorskim w branży. Nasza ciągła determinacja w dążeniu do doskonałości, wysoka jakość usług oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie fotowoltaiki zostały docenione przez jury konkursu.

To niezwykłe wyróżnienie potwierdza naszą profesjonalność, solidność oraz zdolność do efektywnego projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych. Przez wiele lat działalności stawialiśmy na najwyższe standardy i doskonałość w każdym projekcie, co zaowocowało uzyskaniem tej prestiżowej nagrody.

Nasza firma zdobyła wiele branżowych certyfikatów i uzyskała specjalistyczne pozwolenia montażowe oraz instalatorskie.

EnSky to doświadczona i profesjonalna firma, której kompleksowa oferta obejmuje projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych. Gwarancją rzetelności i najwyższej jakości usług oferowanych przez EnSky jest ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku energetyki zawodowej.

Potwierdzają to również zdobyte uprawnienia z zakresu projektowania, nadzorowania i wykonawstwa systemów elektroenergetycznych i fotowoltaicznych.

Świadectwa kwalifikacyjne ŚSEP

Zaświadczenie o przebytym kursie- „MONTAŻ KLIMATYZACJI TYPU SPLIT ORAZ POMP CIEPŁA” Nr 9335/MKP/2022

Sklep On-line