Ogrzewanie elektryczne – piece elektryczne CO

Ogrzewanie elektryczne – piece elektryczne CO

Producent armatury hydraulicznej – Elterm

Armatura hydrauliczna to nic innego jak elementy pomocnicze, które umożliwiają poprawne funkcjonowanie instalacji wodnych. Pełni wiele funkcji i nie jest możliwe pominięcie tego elementu wyposażenia we wszelkich instalacjach z cieczami. Jakie elementy wchodzą w jej skład?

O ELTERM

Przedsiębiorstwo Elterm Elterm jest czołowym polskim producentem elektrycznych kotłów wodnych (jedno- i dwufunkcyjnych) oraz bogatego typoszeregu armatury hydraulicznej. powstało w 1992 roku z połączenia dwóch mniejszych podmiotów. Jesteśmy firmą rodzinną, produkujemy kilkadziesiąt tysięcy wysokiej jakości wyrobów rocznie, zatrudniamy kilkadziesiąt osób. Nasza doświadczona i dobrze wykwalifikowana kadra techniczna szybko realizuje nawet trudne, nietypowe i specjalne zamówienia, a pracownicy działu sprzedaży oraz serwisu naszej firmy udzielają bezpłatnych porad w zakresie techniki grzewczej. Z satysfakcją możemy pochwalić się także niemalże zerowym poziomem awaryjności naszych produktów.

30 Lat doświadczenia

Ponad 500000 zadowolonych klientów

Połączenie instalacji fotowoltaicznej z systemem ogrzewania elektrycznego ELTERM

Zestaw fotowoltaiczny połączony z ogrzewaniem elektrycznym Elterm zapewnia dużą wygodę użytkowania oraz z dużą oszczędność energii elektrycznej. Taki zestaw spełnia wszystkie normy, jest bezpieczny a najważniejsze dba o nasze środowisko.

Sklep On-line